Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi...

Jakie możliwości daje Ci kurs na Kierownika Wycieczek?

Kurs na Kierownika Wycieczek daje Ci możliwość znalezienia pracy na wycieczkach, rajdach, itp. Pomyśl, w tym samym czasie zarabiasz pieniądze i zwiedzasz jednocześnie. Czy może być coś przyjemniejszego?

Jak wygląda świadectwo ukończenia kursu na Kierownika Wycieczek

Zobacz swoje świadectwo... - tutaj znajdziesz przykładowe świadectwo kursu na Kierownika Wycieczek.

Czy kurs ma jakieś dodatkowe lub ukryte opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych i ukrytych opłat. Cena, którą zapłaciłeś za kurs (np. 97 zł) jest ceną ostateczną. Zawiera ona dostęp do kursu oraz opłatę za świadectwo i wysłanie go do Ciebie.

Jak zamówić kurs na Kierownika Wycieczek?

Zobacz film instruktażowy. Wyjaśniam w nim jak prosto i szybko zamówić kurs na Kierownika Wycieczek ...

Jak długo trwa nauka?

Średnio przerobienie całego materiału zajmuje ok. 1-3 dni. Tempo nauki ustalasz sam. Więc długość nauki zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz skończyć ten kurs w ciągu 1 dnia. Możesz go też skończyć w ciągu 7,10,20 dni.

Czy na świadectwie będzie napisane, że to był kurs Internetowy?

Nie. Nigdzie nie jest napisane, że był to kurs Internetowy. Świadectwo ukończenia kursu na Kierownika Wycieczek jest identyczne ze świadectwem jakie otrzymałbyś po kursie stacjonarnym.

Dlaczego mam wybrać kurs Internetowy zamiast stacjonarnego?

Internetowa forma nauki jest po prostu wygodniejsza. Pomyśl, że nigdzie nie musisz dojeżdżać. Uczysz się w dowolnym momencie, kiedy przyjdzie Ci na to ochota. Sam decydujesz o tempie nauki. Nie narzucam Ci żadnych terminów.

Oto kilka zalet Internetowego kursu na Kierownika Wycieczek:

Dodatkowe korzyści kursu na Kierownika Wycieczek?

Do kiedy trzeba ukończyć kurs na Kierownika Wycieczek?

Internetowy kurs na Kierownika Wycieczek zaczynasz i kończysz kiedy zechcesz. Na tym właśnie polega wygoda i przewaga nad kursem stacjonarnym. Jednak jest jedno ograniczenie czasowe. Jeżeli kurs trwa np. 10.11.2010 - 10.12.2010 - to maksymalnie do 10.12.2010 musisz zaliczyć cały materiał.

Jak wygląda nauka w kursie na Kierownika Wycieczek?

Wygoda tego kursu polega na tym, że oglądasz, słuchasz i zapoznajesz się z lekcjami poprzez prezentacje multimedialne, filmy dydaktyczne i materiały tekstowe. Pamiętaj, że ten kurs nie jest kursem korespondencyjnym. Zatem nie spamuję Twojej skrzynki mailowej i nic nie wysyłam mailem. Opłacasz kurs i logujesz się do platformy e-learningowej. Tam znajdują się wszystkie materiały. Masz do nich wszystkich dostęp zaraz po opłaceniu kursu. Korzystasz z nich w wolnych chwilach i uczysz się kiedy chcesz. czyli:

… czy może być coś prostszego?

Zasady obowiązujące podczas kursu na Kierownika Wycieczek?

Czy kurs na Kierownika Wycieczek jest niezawodny w działaniu?

Powiem Ci prawdę. Pewnie mogą wystąpić jakieś błędy. To jest informatyka. Czasami jest to po prostu zawodność rzeczy martwych. Jednak na każde zgłoszenie błędu reaguję natychmiast. Na szczęście jeszcze do tej pory nikt nie zgłaszał żadnych błędów. Bezpieczeństwo i niezawodność działania Internetowego kursu na Kierownika Wycieczek polega na tym, że poszczególne pliki zamieściłem na na różnych serwerach. Tym samym zminimalizowaliśmy ryzyko awarii całego kursu na Kierownika Wycieczek. Spójrz:

Co to są "mini testy" w kursie na Kierownika Wycieczek?

"Mini test" składa się z 5 pytań z danej lekcji, aby go zaliczyć musisz poprawnie odpowiedzieć co najmniej na 3 pytania."Mini testy" są to tzw. małe testy, które znajdują się na końcu każdej lekcji.

Wszystkie lekcje posiadają "Mini testy". Zrobiłem to po to, aby po każdej lekcji sprawdzić Twoją wiedzę.

Po każdym teście otrzymujesz hasło do następnego testu. Bez tego hasła nie będziesz mógł rozwiązać kolejnych testów.

Uważam, że testy są formą nauki. Dlatego ten test możesz rozwiązywać dowolną ilość razy. Zawsze pod uwagę bierzemy wyłącznie najwyższą ocenę.

Co to jest "Test Generalny"?

"Test Generalny" jest testem, który sprawdza Twoją wiedzę z całego materiału. Bez zaliczenia tego testu nie otrzymasz świadectwa ukończenia kursu na Kierownika Wycieczek. Jednak, aby do niego przystąpić musisz najpierw zaliczyć wszystkie "Mini Testy".

"Test Generalny" trwa on 15 minut i zawiera 20 pytań z całego kursu. Aby go zaliczyć musisz poprawnie odpowiedzieć na min. 11 pytań.

Jeżeli zdasz "Test Generalny" wówczas automatycznie otrzymujesz świadectwo.

Uważam, że testy są formą nauki. Dlatego ten test możesz rozwiązywać dowolną ilość razy. Zawsze pod uwagę bierzemy wyłącznie najwyższą ocenę.

Po co to jest Formularz Kontaktowy?

Formularz Kontaktowy wypełnia się na sam koniec kursu na Kierownika Wycieczek.

W tym Formularzu Kontaktowym podajesz niezbędne dane do wystawienia świadectwa.

W jaki sposób odbieram swoje świadectwo?

Bardzo prosto:

  1. zaliczasz wszystkie "Mini Testy"
  2. rozwiązujesz "Test Generalny".
  3. wypełniasz „Formularz Kontaktowy”
  4. i czekasz na swoje świadectwo.

Jak długo czekam na świadectwo kursu na Kierownika Wycieczek?

W momencie gdy zakończysz naukę - piszesz do nas maila (ekursy.henc@gmail.com).
My w ciągu 24 godz. (z wyjątkiem świąt i weekendów) wysyłamy Ci mailem kopię świadectwa.
Na podstawie tej kopii możesz już spokojnie zaczynać pracę.

Oryginał świadectwa natychmiast przesyłam do Ciebie listem poleconym.

Czy można szybciej odebrać swoje świadectwo?

Oryginały świadectw w wersji papierowej wystawiam po zakończeniu całego kursu przez całą grupę. Dlatego też świadectwo trafi do Ciebie ok. 5-7 dni po zakończeniu całego kursu.

Mogę jednak wystawić Ci "świadectwo elektroniczne", które mówi, że ukończyłeś taki kurs, zaliczyłeś cały materiał i teraz tylko czekasz na oryginał świadectwa. Świadectwo elektroniczne wysyłam Ci natychmiast mailem w pliku pdf.

Czy takie rozwiązanie Ci odpowiada?

Jakie są szanse na pracę po kursie na Kierownika Wycieczek?

Powiem wprost- nie znajdę pracy za Ciebie. Mogę Ci w tym pomóc.

Kiedyś wpadłem na pomysł, że będę wysyłał Ci mailem informacje o pracy w turystyce. Rozmawiałem na ten temat z Łukaszem Odziewą -szefem największego serwisu turystycznego w Polsce http://www.tur-info.pl . Nie miał nic przeciwko temu. Powiem więcej - wyraził zgodę.

Jaka są minimalne wymagania komputera?

Z jakiej przeglądarki Internetowej najlepiej korzystać?

Ta strona działa dla przeglądarek: Internet Explorer w wersji 6.0 lub wyższej, Mozilla Firefox, Opera. Osobiście polecam przeglądarkę Mozilla Firefox. Więcej ...